Paracetamol Farmina

produkt dostępny bez recepty, czopki,

paracetamol

, Farmina

Dawka:

Opakowanie:

10 czopków = 2 blistry
dostępny, cena 5,39 zł
5,39 zł

(0,54 zł / szt.)

Opis Paracetamol Farmina

Paracetamol Farmina to lek dostępny bez recepty w postaci czopków doodbytniczych dla niemowląt i dzieci o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Substancją czynną preparatu jest paracetamol. Lek łagodzi ból i gorączkę różnego pochodzenia. Produkt przeznaczony jest do stosowania u niemowląt w leczeniu objawowym przeziębienia i grypy, a także w eliminacji bólu i gorączki podczas ząbkowania, lub po szczepieniach. Postać czopków ułatwia podawanie leku w przypadku wymiotów lub trudności z połykaniem u dzieci. Czopków nie należy stosować częściej niż co 4 godziny.

Kategorie Paracetamol Farmina

Podmiot odpowiedzialny Paracetamol Farmina

Producent
Farmina Sp. z o.o.
ul. Lipska 44
30-721 Kraków
Polska
info@farmina.pl

Składniki Paracetamol Farmina

1 czopek zawiera: substancję czynną: paracetamol (Paracetamolum) 50 mg, substancję pomocniczą: tłuszcz stały. 

Solpadeine Max

tabletki musujące, 16 tabletek

Infex Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki

Theraflu Extra Grip

proszek (do wytworzenia płynu), 14 torebek

39,99 zł

Ketonal active

kapsułki, 20 kapsułek

30,99 zł

Apap

tabletki powlekane, 24 tabletki

16,99 zł

Aspirin Complex Zatoki

granulat (do wytworzenia zawiesiny), 10 torebek

Solpadeine

kapsułki, 12 kapsułek

Aspirin Complex Hot

granulat (do wytworzenia zawiesiny), 10 torebek

Pyralgina

tabletki, 20 tabletek

27,99 zł

Apap ból i gorączka C plus

tabletki musujące, 10 tabletek blistry